İşin inceliklerine hakim bir halı ve kilim yıkama fabrikasının yüksek kalitede neticeler ortaya koyabilmesi için önemli aşamalardan bir tanesi de leke çıkarıcı sarf malzemelerin farklı özelliklerdeki halılara hangi usullerle kullanılacağının netleştirilmesidir. Çünkü ispatlanmış bir gerçektir ki, standartlara uygun bir deterjan kullanıyor olmak yıkama işinin sonucunu doğrudan etkilemektedir. Yenikent halı yıkama fabrikasındaki yıkama bölümüne alınan halılar, bir birine karışmadan dokuma türleri göz önüne alınarak gruplanır çünkü farklı özellikteki halılar aynı deterjanlarla yıkanmaz.

Bu iş te diğer iş alanlarındaki gibi gelişen endüstriden pozitif etki almış bir iştir ve endüstriyel alandaki son dönemdeki yenilikler bu işin kalitesini gözle görülecek derecede arttırmıştır. Halı yıkayacak bir şirketin kalite standartı, düzenli çalışan personel ve bununla beraber, kullandığı malzemelerin standartlara uygunluğuyla mukayese edilir. Halıların yıkama işleminden hedeflenen kaliteli sonucu sağlamak için profesyonellik gerektiren belirli koşulları sağlamak son derece önemlidir.

Yıkama işi bitirilen halıların çabuk bir şekilde kurumasının sağlanmasında profesyonel sıkma makinesinin kullanılması kurumanın beklenen başarıya ulaşması için son derece önemlidir. Sanayi tipi sıkma makinesinden alınan halı ve yolluklar güneşte bekletilmeye ihtiyaç duyar ki bakterisiz kurutma tam olarak bu metotla sağlanır. Özel askılarda kuruduğu tespit edilen halı ve yolluklar kontrol edilmesi maksadıyla son kontrol kısmına sevk edilir ve burada lekelerin kontrolü ile birlikte poşetleme çalışmaları yürütülür. Kontrol işlemleri de neticelenen halı ve kilimler barkot numaralarına göre bir arada tutulacak biçimde toparlanıp, servis personeline teslim edilir ve böylece söz verilen gün ve saatte halı ve yolluklar teslimat noktasına sevk edilir. Halıların temizlenmesinde kullanılmaya başlanılan yeni makineler ve bunun yanında yeni nesil leke çözücüler yıkamayı kusursuz biçimde sürdürmemize yardımcı oluyor. Bundan ötürü bizler de Yenikent halı yıkama şirketi olarak bu şartın farkındayız ki, halıların yıkanmasında en çok kabul gören makine sistemlerini kullanarak işimizi yapıyoruz.

Tecrübelerimize göre yolluk ve halıları yıkatırken kaliteli bir sonuç için temel şart olarak dikkatli olunacak konu, halıların verileceği işletmenin leke çıkarma ve temizlik konusunda profesyonellerden oluşan bir halı yıkama şirketi olmasındaki gerekliliktir. Halı yıkamada başlangıç aşaması, ücretsiz servisin söz verdiği gün ve saatte halıları almak için gelmesidir ve servis ile ilgili artı bir para verilmemelidir. Her halükarda kaliteli bir temizlik şirketi hiç gecikmeden ve belirlenen saatte verdiğiniz adrese gelir. Yenikent yolluk ve halı yıkamaya yolluk ve halıları elde ya da otomatik sistemle yıkatabilirsiniz ancak leke çıkarıcı deterjanın kalitesi, temizliğin sonucunu çok büyük ölçüde etkileyen bir özelliktedir. Zira, başarılı sonuç almak için antibakteriyel özellikte leke çıkarıcılar kullanmak büyük önem arz etmektedir.

Kaliteli hizmet bekleyen birisi iseniz ve şayet, sürpriz bir durumla karşılaşmaktan endişe duyuyorsanız; halılarınızı yıkatacağınız yıkama fabrikasına karar vermeden önce bir takım detayları araştırmanız gerekiyor. Yıkama işlerinde temizlik kalitesine bakan bir kimse iseniz kaliteli deterjan kullanan halı ve kilim yıkama işletmelerini tercih etmek mecburiyetindesiniz.

Halı yıkama sistemlerindeki gelişmelerle beraber son senelerde iki çeşit halı yıkama tekniği ortaya çıkmıştır ki, bunlardan ilki elde yıkama diye adlandırılan teknik, ikincisiyse otomatik sistemle yapılan yıkama metodudur. Tam otomatik halı ve kilim yıkama makineleri ile yaptığımız yıkama işlemlerinin eski sisteme göre bir çok avantajı sayılabilir ve bu faydaların en çok önem arz edeni her halde daha özenli bir yıkama yapılmasıdır.

Yenikent Mustafa Kemal Mahallesi bölgesindeki halı yıkama ihtiyaçlarınız için 0312 226 30 29 nolu iletişim hattımızdan bizleri arayınız. Halı ve kilimleri yıkayan bir şirketin kalite standartı, iş disiplinine sahip bir ekip ve bununla beraber elinde bulundurduğu makinelerin kalitesiyle ölçülür. Halı yıkama sistemlerindeki gelişmelerle beraber son yıllarda iki ...
Yenikent İlksan Toki Blokları bölgesindeki halı yıkama ihtiyaçlarınızda ilk başvuracağınız adres Uzman Halı Yıkama. İrtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz 0312 226 30 29. Halıların yıkanması işinde birinci aşama, halı toplama aracının söz verdiği saatte halıları almaya gelmesidir ve bu iş için ilave bir para talep edilmemelidir. Bu ...