İşimizde İddialıyız Garantili Yıkama Yapıyoruz
Sican bölgesinde hizmet veren bir halı yıkama fabrikası olarak işimizde iddialıyız ve verdiğimiz hizmetin arkasındayız.
Halı Yıkamada 12 Yıldır Sincan’a Hizmet Veriyoruz
İlk başladığımız günden beri Sincan halı yıkama hizmet bölgemiz içerisinde yer alıyor.
Sincan Tam Otomatik Halı Yıkama Fabrikası
Fabrikamız tam otomatik makinelerde, halılarınızı tek tek ve en hijyenik koşullarda yıkayan profesyonel bir işletmedir.

Uzun yıllardır halı yıkama sektörü içerisinde faliyet gösteren Uzman Halı Yıkama olarak, Sincan bölgesinde de garantili halı yıkama hizmetleri vermeye devam ediyoruz. Sincan halı yıkama hizmet bölgemiz içerisindeyseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Standartlara uygun hizmet bekleyen birisi iseniz ve eğer, sürpriz bir sonuçla karşı karşıya kalmaktan endişe duyuyorsanız, yıkama yaptıracağınız yıkama firmasını seçerken bazı önemli detayları araştırmanız ve bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Sincan profesyonel kilim ve halı yıkamaya halıları elde ya da bilgisayarlı teknikle yıkatabilirsiniz ancak leke çıkarıcı deterjanın kalitesi, yıkama işinin neticesini tamamen belirleyicidir. Halıların yıkanmasında, beklenen sonuç almak için bakterisiz bir hijyen sağlayan temizlik malzemeleri ile çalışmak fazlaca önemlidir.

Özellikle hijyen kalitesine gerekli özeni gösteren biriyseniz iyi şampuanları kullanan halı ve kilim yıkama şirketlerini seçmek durumundasınız. Bir fikir vermek gerekirse halıları yıkatırken arzu edilen netice için birinci olarak göz ardı edilmemesi gereken konu, halı yıkama işimizi görecek firmanın yıkama ve leke çıkarmada titiz ve özverili bir kilim ve halı yıkama şirketi olmasındaki zaruriyettir.

SİNCAN HALI YIKAMA EN MODERN MAKİNELERİ KULLANIYOR

Uzman halı yıkama olarak, hijyen sağlamada kullandığımız yeni araçlar ve artı olarak üstün özellikli leke çözücüler bu işi en az riskle sürdürmemize olanak tanıyor. Bu nedenlerden dolayı ilk günden beri Sincan kilim ve halı yıkama olarak bu durumun bilincindeyiz ki, yıkama uygulamalarımızda en geçerli yıkama ve sıkma makinelerini kullanmaya gayret ediyoruz.

Yıkaması tamamlanmış halıların gereken sürede kurutulmasında sıkma makinesiyle halıyı sıkmak, bu işin kusursuz olması için çok önemlidir. Sanayi tipi sıkma makinesinden çıkarılan halı ve yolluklar gün ışığına ihtiyaç duyar ki, bakterisiz kurutma tam anlamıyla bu sayede sağlanabilir. Yüzde yüz kuruduğu tespit edilen halı ve kilimler kontrol edilmek üzere denetim alanına sevk edilir ve bu birimde leke kontrolleri ile beraber paket ve parfümleme çalışmaları yapılır. Tüm aşamaları da tamamlanmış olan halı ve kilimler numaralarına göre bir sıralama yapılacak biçimde gruplara ayrılıp, sevkiyat personeline verilir ve bundan sonra söz verilen zaman içerisinde halılar sahiplerine teslim edilir.

SİNCAN ÜCRETSİZ HALI YIKAMA SERVİSİ

Halı yıkamada ilk aşama halı toplama aracının randevulaşılan saatte adresinizde bulunmasıdır ki bu iş ile alakalı ekstradan bir ödeme alınmamalıdır. Kaldı ki işinde kurumsallaşmış bir halı yıkama ve overlok fabrikası kesin olarak anlaşılan saat aralığında verilen adreste olur.

 

Yıkama işleri de benzer sektörlerde olduğu gibi teknik gelişmelerden nasibini almış bir iş koludur ve özellikle yeni buluşlar işin niteliğini hakikaten üst seviyelere çıkarmıştır. Her türlü halının temizlenmesinden istenen kaliteli sonucu kazanmak için profesyonellik gerektiren bir çok şartları yerine getirmek gerekliliktir. Kilim ve halıları yıkayacak bir şirketin kalite standartı, deneyimli personel kadrosu ve bununla beraber, kullandığı malzemelerin standartlara uygunluğuyla tespit edilir.

TÜM HALILARINIZI TEK TEK YIKIYOR BİR BİRİNE KARIŞTIRMIYORUZ

Sincan halı yıkama tarafından yıkama alanına nakledilen halı ve kilimler bir an evvel lekelerine bakılarak bölümlere ayrılır zira farklı türdeki halılar aynı ekipmanlarla yıkama yapılamaz. İşin inceliklerine hakim bir halı yıkama şirketinin başarısı seviyesi yüksek neticelere ulaşabilmesi noktasında gerekli şartlardan bir tanesi de leke çözücülerin çeşitli halılara ne tür usullerle uygulama yapılacağının netleştirilmesidir. Zira kabul edilmelidir ki, piyasada tutulan leke çıkarıcılar kullanmak halı yıkamanın kalitesini direkt olarak etkiler.

Halı yıkama sistemlerindeki gelişmelerle beraber günümüzde değişik iki yıkama sistemi kullanılmaya başlanmıştır ki, bunlardan birisi meçle elde yıkama şeklinde tabir edilen yöntem, diğeriyse otomatik sistemle sürdürülen yıkama tipidir. Çok programlı otomatik halı yıkama makineleriyle sürdürdüğümüz yıkama işinin manuel yıkamaya göre bir çok yararı gösterilebilir ki, bu avantajlardan en önemlisi belki de daha detaylı yıkamadır.

HALI YIKAMA FİYAT TARİFESİ

Sincan’da uygun fiyatlı bol tavsiye yorumlu halı yıkama hizmeti veren firmamız, siz değerli müşretilerine en iyi hizmeti verebilmek için fiyat tarifesini güncellemiştir. Kaliteli bir hizmetin yalnızca üstün bir memnuniyet duygusu vermekle alakalı olmadığını, aynı zamanda sürdürülebilir de olması gerektiğini düşünüyoruz. Bu anlamda sürdürülebilir bir hizmet kalitesi sunmak için sürekli çalışıyor, kendimizi yenilemek için gerekli adımları zamanında atmaya gayret ediyoruz. Sincan bölgesinde hizmet alanımıza giren tüm istekleriniz için bizlere 0312 226 30 29 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

 • Makine Halısı Yıkama 7 TL
 • Samur ve Jel Taban Halı 6 TL
 • Simli Halı Yıkama 8 TL
 • Yün Makine Halı 8 TL
 • Akrilik Makine Halı 6 TL
 • Makine Oymalı Halı 8 TL
 • Sagi Halı Yıkama 10 TL
 • Dokuma Şagi Halı 10 TL
 • İpeksi Şagi Halı 10 TL
 • Peluş ve Arkası Bez Halı 10 TL
 • Isparta Yün Halı 10 TL
 • El Dokuma Halı 12 TL
 • Hint Kilimi 8 TL
 • Yöresel Kök Boya Kilim 12 TL
 • Yöresel El Dokuma Halı 12 TL
 • Nepal Halısı Yıkama 15 TL
 • Çin Halısı Yıkama 15 TL
 • İpek Halı Yıkama 20 TL

 

Sincan Halı Yıkama Fiyatları
Sincan halı yıkama fiyatları makul tutmaya çalıştığımız bir hizmet bölgemizdir. Fiyatların belirlenmesindeki temel prensip, yıkamada kullanılacak tekniğin zorluğudur. Kimi halıların otomatik makinelerde yıkanmaya uygun olmayan narin yapıları, bazılarının boyalarının hassas olması, bazılarınınsa iplik yapılarının içeriğinde bulunan, yün, ipek gibi karışımların yıkamaya verdiği zorluklar, fiyatların değişikliğinde rol oynayan sebepler arasında sayılabilir. Sincan halı yıkama fiyatları her halükarda makul düzeyde tutulmaktadır.
Sincan Halı Yıkama Tavsiye
Sincan halı yıkama tavsiye edilen firmalar arasında yer alan yerel bir işletmedir. Özellikle tavsiye ediliyor olmamızın temel nedeni, elbetteki işimize duyduğumuz saygı, müşterilerimize verdiğimiz memnuniyet duygusu ve profesyonel çalışma prensiplerimizdir. Daha önce bizimle çalışan müşterilerimizin bizleri sık sık tavsiye ettiğini, yakınlarına önerdiğini biliyoruz. Sizler de tavsiye edebileceğiniz, yakınlarınıza gönül rahatlığı ile öneride bulunacağınız bir firma arayışı içerisindeyseniz, Uzman Halı Yıkama ile çalışın.
Sincan Halı Yıkama Yorumları
Sincan halı yıkama yorumları çoğunlukla pozitif yönde olan bir firmadır. Değerli yorumlarınızı önemsiyor, bu yorumları gelişmemizin yol göstericisi olarak görüyoruz. Olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi iletmeniz, bizlerin gelişimi için son derece önemlidir. Bu sebeple özellikle yıkama ve servis kalitemizi değerlendirmenizi, gördüğünüz eksikleri ve önerileri bizlerle paylaşmanızı rica ediyoruz. Her türlü yapıcı eleştiriye açık olduğumuzu, bu sayede kendimizi geliştirebileceğimizi düşündüğümüzü bilmenizi istiyoruz.
Sincan Uzman Halı Yıkama Fabrikamızı 0312 226 30 29 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan arayarak ücretsiz servis talebinde bulunabilirsiniz. Tecrübelerimiz gösteriyor ki halı ve yollukları yıkatırken arzu edilen netice için ilk olarak önem verilmesi gereken konu, halımızı temizleyecek firmanın lekelerin çıkarılması ve hijyen konusunda kabiliyetli bir kilim ve ...
Sincan Akşemsettin Halı Yıkama hizmet bölgemiz içerisinden ücretsiz servis talebinde bulunmak için bizlerle iletişim kurunuz. Halı yıkama işlerinde birinci aşama servisin söz verdiği zamanda halılarınızı almaya gelmesidir ki bu iş için fazladan bir ücret alınmamalıdır. Bu manada kurumsal bir halı yıkama ve overlok şirketi kesin olarak sözleşilen ...
Sincan Plevne bölgesindeki tüm halı kilim yorgan battaniye yıkama işleriniz için bizlerle 0312 226 30 29 nolu telefonumuzdan iletişim kurunuz. Bir halının yıkama işleminden beklenen başarılı sonucu elde etmek için profesyonellik gerektiren bazı özel normları oluşturmak olmazsa olmazdır. Halılarımızı yıkayacak bir işletmenin kalite göstergesi, işinde uzmanlaşmış personel ...
Temizlik ihtiyacı olan halıların yıkanmasından istenen sağlıklı neticeyi sağlamak için uzmanlık gerektiren bazı normları sağlamak gerekliliktir. Temizlikten anlayan birisi iseniz ve şayet, kalitesiz bir durumla karşı karşıya gelmekten korkuyorsanız; yıkama yaptıracağınız yıkama firmasına iş yaptırırken, bazı önemli kuralları bilip dikkatli olmanız gerekiyor.Fabrikamızda kullanılan yeni teknikler ve bununla beraber ...
Halılarımızı yıkayacak bir şirketin işçilik kalitesi, işine önem veren eleman kadrosu ve bununla beraber kullandığı deterjanların yüksek kalitede olmasıyla tespit edilir. Halı ve kilim yıkamada kullanılan otomasyonlu sistemler ve özel üretim leke çözücüler yıkamayı neredeyse sıfır hatayla tatbik etmemize yardım ediyor. Saydığımız bu sebeplerden dolayı en başından beri ...
Halı temizliğine özen gösteren biriyseniz ve eğer, kötü bir görüntüyle karşı karşıya kalmaktan tedirginlik içerisindeyseniz, halılarınızı yıkatacağınız halı firmasına iş yaptırırken, bazı koşulları bilmeniz gerekiyor. Halılarınızın temizlenmesinden istenen kaliteli neticeyi sağlamak için uzmanlık gerektiren bazı özel normların yerine getirilmesi zorunluluktur.Halı yıkamacılık ta benzer sektörlerde olduğu gibi gelişen teknik ilerlemelerden ...
Halılarımızın hızlıca kurutulmasında sıkma makinesinin kullanılması kurutmanın beklenen başarıya ulaşması için çok önemlidir. Sıkma makinesiyle sıkılan halı ve kilimler askıya alınmaya ihtiyaç duyar ki bakterilerden arınma ancak bu sayede sağlanır. Güneşte kuruduğu tespit edilen halı ve yolluklar kontrol işlemleri için kontrol kısmına getirilir ve bu masada ...
Firmamız Sincan’daki tam otomatik makinelerle halı yıkama işi yapan profesyonel bir işletmedir. İşinde tecrübeli bir halı, kilim ve yolluk yıkama fabrikasının yüksek kalitede işler ortaya koyabilmesi için önemli ilkelerden birisi de deterjan ve leke çıkarıcıların değişik yapıdaki halılara ne tür yöntemlerle kullanılacağına karar vermektir. Bu manada ...
Sincan bölgesindeki tüm halı, kilim ve yolluk yıkama ihtiyaçlarınız için işin uzmanını arayınız. Firmamızda kullandığımız bantlı sistemler ve bunu destekleyen güçlü deterjanlar işimizin gereğini hatasız bir şekilde tatbik etmemize imkan veriyor. Bu anlamda ilk günden beri Sincan halı ve yolluk yıkama şirketi olarak bu durumun farkındayız ...